CZ | SK

Certifikáty
ISO 9001, ISO 14001
a OHSAS 18001 

LK Pumpservice obdržala od Lloyd's Quality Assurance Ltd. certifikáciu ISO 9001  a následne ISO 14001 spolu s OHSAS 18001. Naša firma sa tak stala prvou spoločnosťou v ČR a SR, ktorá získala tieto certifikáty v oblasti predaja a servisu výrobkov vo vodnom hospodárstve.

picture/article/iso9001-01.jpgpicture/article/iso9001-02.jpg

FLYGT Certificate

Certifikát oprávňujúci na autorizovaný servis produktov Flygt. Jeho držiteľom v Slovenskej republike je výhradne spoločnosť LK Pumpservice.

picture/article/itt-fligt.jpg

Obrázek motiv

Lowara

8350

   Spoločnosť Lowara patrí medzi vedúcich Európskych výrobcov čerpadiel pre technické vybavenie budov, priemysel, domácnosť a záhradu.

   Spoločnosť Lowara bola založená v roku 1968 v meste Montecchio Maggiore v Taliansku. Dnes má táto spoločnosť dva výrobné závody s celkovou výrobnou plochou  45 000 m2  a 800 zamestnancami. V roku 1997 sa Lowara stala časťou koncernu ITT Industries, svetovým lídrom vo vývoji vyspelých technológií. ITT Industries je globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy kvapalín, obranných systémov, komponentov pre automobilový priemysel.

  Technologická inovácia je pre spoločnosť Lowara charakteristickým prvkom. Kladie dôraz na investície do ľudského a technologického potenciálu spoločnosti. Lowara, ako člen spoločnosti ITT, má k dispozícii najnovšie trendy v technologickom vývoji celého segmentu.

 

article/Lowara/bg_bez_mini2

Jednostupňové čerpadlá
article/Lowara/SV_mini Viacstupňové čerpadlá

article/Lowara/scuba_mini

Čerpadlá do vrtov
article/Lowara/domo_mini Kalové čerpadlá
 

article/Lowara/hydrovar_mini3

Frekvenčný menič - Hydrovar

 

mask/pilVýrobný program LOWARA(PDF 1,3MB)

Prevádzkované na m@gnetpro